HOME NAšI DODAVATELé O NáS NAŠE NABÍDKA GALERIE AKTUáLNě

O mé Srdcovce...

Na začátku roku 2016 jsem se rozhodla začít podnikat, chtěla jsem si pořídit nějaký hezký prostor pro různé akce, výstavy, školení, přednášky, atd...prostě místo, kde by se lidé setkávali, obohacovali a třeba se i něco naučili, místo, kde by jim bylo dobře. Chtěla jsem touhle cestou šířit osvětu, hlavně co se týče informací o komerčních velkochovech hospodářských zvířat a ostatních hrzůzách, které lidé mnohdy nevědomky svým jednáním podporují. Jenže nějak se mi dostal do podvědomí inzerát na prodej restaurace. Interiér se mi moc líbil, tak jsem se rozhodla se tam jít podívat. Když jsem poprvé vešla do Srdcovky, tedy tenkrát do Cesmína Cafe, tak jsem se slzami v očích prohlásila:"Tohle chci!" ...a tak to všechno začalo.

 

Věci se daly rychle do pohybu a 14.2. byla Srdcovka otevřena. 

 

Naše filozofie je vařit s láskou, bez jakýchkoliv dochucovadel nebo náhražek potravin. Z kvalitních a čerstvých surovin. Veškeré naše maso, mléčné výrobky a vajička pochazejí pouze z českých farem, kde je zvíře bráno jako živý tvor. Jsme zásadně proti klecovým chovům!

Momentálně jsme zvolili minimalistický styl, a to: každý den poctivá snídaně, k obědu polévka (podává se celý den), jedno jídlo vegetariánské nebo veganské a jedno jídlo z farmářského masa.

Odpoledne jsou pro vás připraveny dezerty a chuťovky k pivu či vínu. 

 

Srdcovka je nekuřácká, je zde k dispozici malý dětský koutek a jsou vítáni zvířecí mazlíčci.

Rády vám pomůžeme s jakoukoliv akcí, rodinnou oslavou, můžete si zde uspořádat přednášku, seminář nebo třeba koncert, máme tu i pianino. Na jídle a dalších věcech se určitě domluvíme.

 

S veškerými dotazy nebo připomínkami se obracejte přímo na mě, budu se na vás těšit a doufám, že moje Srdcovka se stane i tou vaší...

 

S láskou, Lucie Hlaváčková, majitelka 777449333

 

 

 

Kontakt

Srdcovka
Hradešínská 51
Praha 10 - Vinohrady
Po-pá 13-20, so - pouze pro soukromé akce, ne 12-19